Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všeobecné podmínky

 

Všeobecné podmínky jsou závazné pro všechny uživatele služby Puppytravel. Všeobecné podmínky jsou zveřejněny na internetových stránkách.

 

1. Služby

Puppytravel nabízí ubytování pro plyšové hračky a další hračky,dále jen "účastníci". Nabídka se vztahuje pouze na hračky, které lze zaslat poštou nebo jinou dopravní službu. Opatření o hmotnosti přepravního boxu musí být v mezích - s maximální velikost - 80 x 40 x 40 cm - a maximální hmotnost - 5 kg. Účastníci, kteří nesplňují dané požadavky, se mohou účastnit pouze za individuálních podmínek, které musí být řešeny Puppytravel předem. 
b) Živá zvířata a lidé mají zakázáno účastnit se! Dále je zakázáno posílat zbraně, chemie, drogy, alkohol, a účastníky páchnoucí a špinavé jakýmkoliv způsobem. 
c) Puppytravel nabízí různé druhy pobytových zájezdů. Není-li možné navštívit určité místo, může si Puppytravel  vybrat alternativu místech sami. 
d) Individuální požadavky účastníka je možné splnitr, pokud jsou oznámeny předem, a pokud jsou schváleny Puppytravel. Za nestandardní služby mohou být účtovány poplatky a výše poplatků se sjednává předem. 
e) Poštovní poplatky za dopravu do České republiky hradí klient. Klienti jsou povinni zaslat "účastníka" v bezpečném boxu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátu během přepravy. 
f) Cena za službu je závislá na stanoveném tarifu a pobytu, který je vybrán ze strany klienta. Ceník je k dispozici na našich webových stránkách Puppytravel. 
g) Účastníci a ostatní položky zahrnuty v jízdném (dárky a upomínkové předměty), zvolené klientem budou vráceny jako pojištěný balík Českou poštou.

 2. Klienti
Puppy travel uzavírá smlouvy jen s klienty starší 18 let, nebo se zástupci klientů v případě klientů mladších 18 let.

3. Rezervace
Smlouva se stává závaznou, pokud je potvrzena Puppytravel prostřednictvím e-mailu. Takové potvrzení rezervace zahrnuje potvrzení vybraného pobytu a platebního příkazu. Rezervaci lze provést pouze na internetových stránkách Puppytravel. 
d)Individuální požadavky účastníka je možné splnit, pokud jsou oznámeny předem, a pokud jsou schváleny Puppytravel. Za nestandardní služby mohou být účtovány poplatky a výše poplatků se sjednává předem. 
e) Poštovní poplatky za dopravu do České republiky hradí klient. Klienti jsou povinni zaslat "účastníka" v bezpečném boxu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě během přepravy. 
f) Cena za službu je závislá na stanoveném tarifu a pobytu, který je vybrán ze strany klienta. Ceník je k dispozici na našich webových stránkách Puppytravel. 
g) Účastníci a ostatní položky zahrnuty v jízdném (dárky a upomínkové předměty), zvolené klientem budou vráceny jako pojištěný balík Českou poštou.

 4. Údaje o platbě
a) Puppytravel zašle platební instrukce a potvrzení rezervace zákazníkovi e-mailem. Zákazník je povinen převést požadovanou částku na účet co nejdříve. 
b) Je-li platební zpoždění, jeden účastník musí počkat na další prohlídku, nebo účastník může být poslán zpět a klientovi bude vrácena peněžní částka - kromě nákladů na dopravu a manipulační poplatek (10% z ceny objednávky). 
c) Puppytravel není povinna přijmout účastníka na turné, nebo jej vrátit v případě, že příslušná platba nebyla provedena. Je-li platba v plné výši (včetně úroků za opožděné platby) nebyla provedena do 6 měsíců ode dne objednávky, může Puppytravel, darovat na charitativní účely účastníka bez vědomí jeho majitele. 
d) Klient je povinen uhradit veškeré poplatky za transakce bankovním převodem do České republiky.

5. Zrušení
Klienti musí podat žádost o zrušení rezervace v písemné podobě (může být e-mailem). Je-li cesta zrušena klientem, Puppytravel účtuje storno poplatek fixní (10% z ceny ubytování) a poplatky za ostatní výdaje, především výdaje na zaslání účastníka zpět majiteli.

6. Ukládání dat, ochrana dat, omezení
Data klientů podléhají ochraně osobních údajů a používat je bude pouze Puppytravel. Údaje klientů nebudou přístupné třetím osobám, pouze s výjimkou státních orgánů, nebo klientů údaje mohou být použity u soudu zákon, pokud jde o dodržování zákona. Puppytravel může zveřejnit fotografie účastníků pro propagaci a marketingové účely. Údaje o účastníka vlastník, tedy klient, mohou být použity pouze se souhlasem klientů.

7. Kontakty
Puppytravel můžete kontaktovat prostřednictvím webových stránek, které obsahují všechny potřebné kontaktní údaje a důležité informace.

8. Obecné
Tyto všeobecné podmínky jsou platné od 1. ledna 2012, zůstávají v platnosti na dobu neurčitou. Tyto Všeobecné podmínky existují v různých jazycích. V případě sporu nebo nejasností anglická verze je právně závazné.

9. Změny Všeobecné podmínky
Puppytravel má právo měnit Všeobecné podmínky. Tyto změny budou zveřejněny na webové stránce našeho webu. Staré Všeobecné obchodní podmínky budou platit pro všechny právní úkony před změnami.

 

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12747
Měsíc: 136
Den: 3